Přeskočit na obsah
Domů » Nejsnazší cesta, jak získat pozornost čtenářů

Nejsnazší cesta, jak získat pozornost čtenářů

  Každý nakladatel dobře ví, jak moc záleží na prvním dojmu. Ať už jsi autor, nebo jen vášnivý čtenář, určitě s námi budeš souhlasit, že poutavá obálka je základ úspěchu každé knihy. Výstižný a originální obrázek zaujme oko potenciálního čtenáře a láká k otevření knihy.

  Dříve se tvorba obálek neobešla bez talentovaného ilustrátora nebo drahých fotografií. Dnes ale generování obrázků pomocí umělé inteligence posunulo tuto oblast na úplně novou úroveň.

  Jak to u nás funguje?

  Je to celé strašně jednoduché. Napíšeš nám, jakou máš představu o obálce své knihy, a my pomocí umělé inteligence připravíme poutavý, jedinečný obrázek. Nebude to samozřejmě ten první, který nám AI nachystá – vždycky je potřeba ladit, zkoušet, upřesňovat… Vítězný obrázek pak ještě upravíme, doplníme o název knihy a tvé jméno, případně nějaký reklamní slogan, a připravíme ti obálku na míru.

  Díky tomuhle procesu si můžeš poručit doslova cokoliv, od realistických scenérií až po abstraktní kompozice. Nemusíš se omezovat na to, co se dá najít ve fotobankách, nebo se spoléhat na omezené dovednosti ilustrátora.

  Příprava originálních obálek elektronických knih za využití umělé inteligence přináší spoustu výhod, mimo jiné:

  • Nekonečnou kreativní svobodu: Můžeš dát průchod své fantazii a vymyslet si obrázek, který přesně odpovídá tvé představě a obsahu knihy.
  • Nízké náklady: Neplatíš za licenci k fotobankovému obrázku ani za práci ilustrátora. U nás navíc dostaneš obálku v základním balíčku, bez jakéhokoliv příplatku.
  • Unikátní design: AI ti pomůže vytvořit obálku, která se zaručeně odliší od konkurence. Každý obrázek je naprosto jedinečný.

  A navíc si ušetříš spoustu starostí – všechno můžeš nechat na nás.

  Generování obrázků pomocí AI je revoluční technologie, která otevírá dveře novým možnostem v oblasti tvorby knižních obálek. Pokud chceš, aby tvá kniha zaujala na první pohled, neváhej, ozvi se nám a vyzkoušej, co umělá inteligence dovede!

  Nejnovější na blogu

  Poutavá obálka je základ úspěchu a zaručená cesta k získání pozornosti čtenářů

  Nejsnazší cesta, jak získat pozornost čtenářů

  Každý nakladatel dobře ví, jak moc záleží na prvním dojmu. Ať už jsi autor, nebo jen vášnivý čtenář, určitě s námi budeš souhlasit, že poutavá obálka je základ úspěchu každé knihy. Výstižný a originální obrázek zaujme oko…

  Čti dál »