Přeskočit na obsah
Domů » Poutavá obálka je základ úspěchu

Poutavá obálka je základ úspěchu

Marketingová oddělení nejenom vydavatelů knih dobře vědí, že obal prodává. Bez zajímavé obálky, která čtenáře při brouzdání obchodem na první pohled zaujme, se neobejde ani tvoje kniha.

Naše obálky nám pomáhá vytvořit umělá inteligence Midjourney a Stable Diffusion, pak je samozřejmě upravujeme, doplňujeme typografii apod. Na základě anotace knihy nebo společné domluvy ti pošleme návrh obálky, se kterým následně budeme dál pracovat, aby odpovídal tvým představám.

Tahle služba je zahrnuta v ceně, na které se dohodneme. Máš-li vyšší nároky, propojíme tě s profesionálním grafikem, který ti vytvoří obálku přesně podle tvého přání.

Prohlédni si pár našich ukázkových obálek. Další najdeš na našem instagramu a facebooku. Ale pozor! Čti dál, protože nad obálkami je potřeba přemýšlet i z dalších úhlů.

Většina obchodů s elektronickými knihami prezentuje knihy na své domovské stránce, ve výpisu žánrů, doporučených titulů apod. miniaturami o šířce 120 až 150 pixelů. Je proto potřeba myslet na to, aby obálka vypadala dobře i v této velikosti, respektive „malosti“. Aby obrázek zůstal poutavý a v ideálním případě zůstal čitelný i název (ačkoli ten samozřejmě spolu se jménem autora bude v popisku pod obrázkem).

A na závěr je rovněž důležité, jak bude obálka knihy vypadat na černobílém displeji čtečky. Nechceme přece, aby čtenáři zkazila dojem a odradila ho od toho, aby knihu otevřel a pustil se do čtení!

Líbí se ti naše ukázkové obálky? I tvoje kniha může jednu takovou mít!

Prohlédni si také naši ukázkovou elektronickou knihu:

Karel a Josef Čapkovi: Zářivé hlubiny a jiné prózy

A sleduj náš instagram, kde se každou chvíli objeví nějaká nová obálka!