Přeskočit na obsah
Domů » Proč nevyužívat automatickou výrobu e-knih

Proč nevyužívat automatickou výrobu e-knih

Jistě tě už napadlo, jestli by se nedala elektronická kniha vyrobit svépomoci. Samozřejmě dala! Existuje spousta programů, které umí z wordovského dokumentu několika kliknutími udělat epub soubor – nejpoužívanější nejspíš je program na správu elektronické knihovny Calibre.

Ale je to jako se vším: sušenky si taky doma v troubě upečeš, ale když je budeš chtít prodávat, budou muset být opravdu vymazlené. S knihami to není jiné – když čtenář za tvou knihu zaplatí, očekává kvalitu. A tu ti poskytne jen pečlivá ruční práce a několikanásobná kontrola, provedené lidmi, kteří vědí, co dělají. Ať už jde o volbu písma a obrázku na obálce, vnitřní strukturu souboru s e-knihou, dodržování typografických zásad, nebo třeba splnění všech náležitostí, aby kniha mohla dostat ISBN.

A i když víš, že si tohle všechno dokážeš ohlídat, čeká tě ještě jeden zásadní zádrhel: musíš knihu dostat do obchodů. I to za tebe umíme zařídit, spolupracujeme s největšími a nejdůležitějšími obchody u nás včetně Palmknih, Kosmasu, Martinusu nebo třeba Alzy. Navíc e-booky publikujeme i v Knihách Google PlayApple Books.

Kromě samotného vydání knihy ti zařídíme i spoustu dalších věcí, s nimiž bys nejspíš měl/a jen trápení. Spolupráce s námi se nakonec vždycky vyplatí!